Faunakram Tyggepinde med lam

Faunakram Tyggepinde med lam
300 g

Dyremad›Hunde

59,95 kr

Billigste pris 59,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Faunakram tyggepinde med lam til hunde, 300 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    59,95 kr
    300 g199,83 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    59,95 kr
    300 g199,83 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    59,95 kr
    300 g199,83 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

40 kr45 kr50 kr55 kr60 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Faunakram Tyggepinde med lam 300 g

Faunakram Tyggepinde med lam fra Faunakram (300 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 59,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Faunakram Tyggepinde med lam eller udforske flere Dyremad.