Essie Styrkende Neglelak Transparent

Essie Styrkende Neglelak Transparent
1 ml

Personlig pleje›Tandpleje

119,00 kr

Billigste pris 119,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Essie styrkende neglelak i transparent farve, 13,5 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 238,00 kr · 79,33 kr/stk · spar 119,00 krSidst set i dag
    119,00 kr
    13.5 ml8814,81 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    119,00 kr
    1 ml119000,00 kr/l
  • Bilka3 for 238,00 kr · 79,33 kr/stk · spar 119,00 krSidst set i dag
    119,00 kr
    1 ml119000,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

119 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Essie Styrkende Neglelak Transparent 1 ml

Essie Styrkende Neglelak Transparent fra Essie (1 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 119,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Essie Styrkende Neglelak Transparent eller udforske flere Personlig pleje.