Essie styrkende neglelak Glow & Shine

Essie styrkende neglelak Glow & Shine
1 ml

Personlig pleje›Makeup

119,00 kr

Billigste pris 119,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Essie styrkende neglelak Glow & Shine, 13,5 ml. Neglefarvant med styrkeformula.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 238,00 kr · 79,33 kr/stk · spar 119,00 krSidst set i dag
    119,00 kr
    13.5 ml8814,81 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    119,00 kr
    1 ml119000,00 kr/l
  • Bilka3 for 238,00 kr · 79,33 kr/stk · spar 119,00 krSidst set i dag
    119,00 kr
    1 ml119000,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

119 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Essie styrkende neglelak Glow & Shine 1 ml

Essie styrkende neglelak Glow & Shine fra Essie (1 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 119,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Essie styrkende neglelak Glow & Shine eller udforske flere Personlig pleje.