Essie Neglelak 5 Allure

Essie Neglelak 5 Allure
1 ml

Personlig pleje›Tandpleje

25,00 kr– 109,00 kr

Billigste pris 25,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Essie neglelak i farven 5 Allure. 13,5 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    25,00 kr
    1 ml25000,00 kr/l
  • BilkaToGo3 for 218,00 kr · 72,67 kr/stk · spar 109,00 krSidst set i dag
    109,00 kr
    13.5 ml8074,07 kr/l
  • Bilka3 for 218,00 kr · 72,67 kr/stk · spar 109,00 krSidst set i dag
    109,00 kr
    1 ml109000,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

20 kr40 kr60 kr80 kr100 kr120 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Essie Neglelak 5 Allure 1 ml

Essie Neglelak 5 Allure fra Essie (1 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 25,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 109,00 kr — en forskel på 336%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Essie Neglelak 5 Allure eller udforske flere Personlig pleje.