Elizabeth Arden Green Tea Sakura Blossom Eau de Toilette

Elizabeth Arden Green Tea Sakura Blossom Eau de Toilette
100 ml

Personlig pleje›Toiletartikler

129,00 kr– 176,00 kr

Billigste pris 129,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Elizabeth Arden New York Green Tea Sakura Blossom Eau de Toilette, 100 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    129,00 kr
    100 ml1290,00 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    129,00 kr
    100 ml1290,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    176,00 kr
    100 ml1760,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

120 kr130 kr140 kr150 kr160 kr170 kr180 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Elizabeth Arden Green Tea Sakura Blossom Eau de Toilette 100 ml

Elizabeth Arden Green Tea Sakura Blossom Eau de Toilette fra Elizabeth Arden New York (100 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 129,00 kr hos BilkaToGo, mens prisen er højest hos Føtex til 176,00 kr — en forskel på 36%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Elizabeth Arden Green Tea Sakura Blossom Eau de Toilette eller udforske flere Personlig pleje.