Elizabeth Arden Green Tea Eau de Parfum

Elizabeth Arden Green Tea Eau de Parfum
100 ml

Personlig pleje›Ansigtspleje

115,20 kr– 144,00 kr

Billigste pris 115,20 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Elizabeth Arden New York Green Tea eau de parfum i 100 ml spray.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    115,20 kr
    100 ml1152,00 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    115,20 kr
    100 ml1152,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    144,00 kr
    100 ml1440,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

100 kr110 kr120 kr130 kr140 kr150 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Elizabeth Arden Green Tea Eau de Parfum 100 ml

Elizabeth Arden Green Tea Eau de Parfum fra Elizabeth Arden New York (100 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 115,20 kr hos BilkaToGo, mens prisen er højest hos Føtex til 144,00 kr — en forskel på 25%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Elizabeth Arden Green Tea Eau de Parfum eller udforske flere Personlig pleje.