Beskrivelse
Egelykke letmælk med 1,5% fedt i 1 liters kartonen.
Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 46 kcal |
| Fedt | 1.5 g |
| heraf mættet fedt | 1 g |
| Kulhydrat | 4.6 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 3.5 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Priser i dag (1 butik)
-
Netto Sidst set i går10,95 kr1000 ml 10,95 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris