Beskrivelse
Arla 24 letmælk med 1,5% fedt. Frisk mælk med 24 timers holdbarhed. 1 liter karton.
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret Europæisk ejerskab
Bedre Dyrevelfærd (2 hjerter)
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 46 kcal |
| Fedt | 1.5 g |
| heraf mættet fedt | 1 g |
| Kulhydrat | 4.7 g |
| heraf sukkerarter | 4.7 g |
| Protein | 3.5 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Priser i dag (10 butikker)
Vis grænsehandel-
BilkaToGo Sidst set i dag12,50 kr1000 ml 12,50 kr/l -
Meny Sidst set i dag12,50 kr1000 ml 12,50 kr/l -
Spar Sidst set i dag12,50 kr1000 ml 12,50 kr/l -
Netto Sidst set i dag12,50 kr1000 ml 12,50 kr/l -
Rema 1000 Sidst set i dag12,50 kr1000 ml 12,50 kr/l -
Wolt Market Sidst set i går12,50 kr1000 ml 12,50 kr/l -
Nemlig(AI-matchet produkt) Sidst set i går12,50 kr1000 ml 12,50 kr/l -
Min Købmand Sidst set i dag13,50 kr1000 ml 13,50 kr/l -
Føtex Sidst set i dag13,75 kr1000 ml 13,75 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris