Duni Engangsglas Eco

Duni Engangsglas Eco
12 stk

Bolig & køkken›Engangsborddækning

53,95 kr– 65,95 kr

Billigste pris 53,95 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Duni engangsglas à 53 cl i Eco-serien. Pakke med 12 styk.

Priser i dag (3 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i dag
    53,95 kr
    12 stk4,50 kr/stk
  • SparSidst set i dag
    54,01 kr
    12 stk4,50 kr/stk
  • MenySidst set i dag
    65,95 kr
    12 stk5,50 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

50 kr55 kr60 kr65 kr70 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Duni Engangsglas Eco 12 stk

Duni Engangsglas Eco (12 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 53,95 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Meny til 65,95 kr — en forskel på 22%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Duni Engangsglas Eco eller udforske flere Bolig & køkken.