Dogman Tyggerulle

Dogman Tyggerulle
83 g

Dyremad›Hunde

19,95 kr

Billigste pris 19,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Dogman tyggerulle på 85 g. Tyggeleker til hunde.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 39,90 kr · 13,30 kr/stk · spar 19,95 krSidst set i dag
    19,95 kr
    85 g234,71 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    19,95 kr
    83 g240,36 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    19,95 kr
    83 g240,36 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

20 kr20 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Dogman Tyggerulle 83 g

Dogman Tyggerulle fra Dogman (83 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 19,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Dogman Tyggerulle eller udforske flere Dyremad.