Dentek Tandstikker med Tandtråd Menthol

Dentek Tandstikker med Tandtråd Menthol
40 stk

Personlig pleje›Tandpleje

28,95 kr– 29,00 kr

Billigste pris 28,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Dentek tandstikker med tandtråd og mentholsmag, 40 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    28,95 kr
    40 stk0,72 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    28,95 kr
    40 stk0,72 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    29,00 kr
    40 stk0,73 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

29 kr29 kr29 kr29 kr29 kr29 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Dentek Tandstikker med Tandtråd Menthol 40 stk

Dentek Tandstikker med Tandtråd Menthol fra Dentek (40 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 28,95 kr hos BilkaToGo, mens prisen er højest hos Føtex til 29,00 kr.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Dentek Tandstikker med Tandtråd Menthol eller udforske flere Personlig pleje.