Dentek Tandstikker gummibørste str. M

Dentek Tandstikker gummibørste str. M
40 stk

Personlig pleje›Tandpleje

28,95 kr– 29,00 kr

Billigste pris 28,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Dentek tandstikker med gummibørste i størrelse M, 40 stk pakke.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    28,95 kr
    40 stk0,72 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    28,95 kr
    40 stk0,72 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    29,00 kr
    40 stk0,73 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

29 kr29 kr29 kr29 kr29 kr29 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Dentek Tandstikker gummibørste str. M 40 stk

Dentek Tandstikker gummibørste str. M fra Dentek (40 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 28,95 kr hos BilkaToGo, mens prisen er højest hos Føtex til 29,00 kr.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Dentek Tandstikker gummibørste str. M eller udforske flere Personlig pleje.