Deli Drengene Pepperballs m. Friskost
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Grækenland |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 722 kJ (175 kcal) |
| Fedt | 15,2 g |
| Kulhydrat | 5,8 g |
| heraf sukkerarter | 5,5 g |
| Protein | 1,8 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 2,1 g |
Beskrivelse
Deli Drengene fyldte peberfrugter med ostefyld, 270 g.
Priser i dag (6 butikker)
Vis grænsehandel-
29,80 kr270 g 110,37 kr/kg -
Spar Sidst set i dag36,95 kr270 g 136,85 kr/kg -
BilkaToGo Sidst set i dag37,25 kr160 g 232,81 kr/kg -
Føtex Sidst set i dag37,25 kr160 g 232,81 kr/kg -
Meny Sidst set i dag39,95 kr270 g 147,96 kr/kg -
Wolt Market Sidst set i dag41,50 kr160 g 259,38 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Deli Drengene Pepperballs m. Friskost 270 g
Deli Drengene Pepperballs m. Friskost fra Deli Drengene (270 g) sammenlignes på tværs af 6 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,80 kr hos Nemlig , mens prisen er højest hos Wolt Market til 41,50 kr — en forskel på 39% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Deli Drengene Pepperballs m. Friskost eller udforske flere Kolonial .