De Cecco Flåede tomater
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺 Europæisk ejerskab
| Oprindelse | Italien |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 11 kJ (3 kcal) |
| Fedt | 0,3 g |
| Kulhydrat | 4,3 g |
| heraf sukkerarter | 3,6 g |
| Protein | 1,2 g |
| Kostfibre | 1,1 g |
| Salt | 0,2 g |
Beskrivelse
De Cecco flåede tomater i 400 g dåse. italienske tomater til madlavning.
Priser i dag (3 butikker)
-
BilkaToGo Sidst set i dag14,95 kr400 g 37,38 kr/kg -
Føtex Sidst set i dag14,95 kr400 g 37,38 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag14,95 kr400 g 37,38 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af De Cecco Flåede tomater 400 g
De Cecco Flåede tomater fra De Cecco (400 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 14,95 kr hos BilkaToGo .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe De Cecco Flåede tomater eller udforske flere Kolonial .