De 5 Gaarde Rapsolie m. citron Øko.
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 3700 kJ (900 kcal) |
| Fedt | 100 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Økologisk koldpresset rapsolie med citron fra De 5 Gaarde i 200 ml spray.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag41,80 kr200 ml 209,00 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af De 5 Gaarde Rapsolie m. citron Øko. 200 ml
De 5 Gaarde Rapsolie m. citron Øko. (200 ml) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 41,80 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe De 5 Gaarde Rapsolie m. citron Øko. eller udforske flere Kolonial .