De 5 Gaarde Rapsolie gourmet koldpresset
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 3700 kJ (900 kcal) |
| Fedt | 100 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Koldpresset gourmet rapsolie fra De 5 Gaarde. 250 ml flaske.
Priser i dag (1 butik)
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af De 5 Gaarde Rapsolie gourmet koldpresset 250 ml
De 5 Gaarde Rapsolie gourmet koldpresset (250 ml) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 26,38 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe De 5 Gaarde Rapsolie gourmet koldpresset eller udforske flere Kolonial .