Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret 🇪🇺 Europæisk ejerskab
Nøglehulsmærket
Økologisk (DK)
Økologisk (EU)
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 370 kJ (90 kcal) |
| Fedt | 100 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Dava koldpresset rapsolie i 500 ml flaske. Økologisk produkt til madlavning.
Priser i dag (3 butikker)
-
Føtex Sidst set i dag24,00 kr500 ml 48,00 kr/l -
BilkaToGo Sidst set i dag26,13 kr500 ml 52,26 kr/l -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag33,95 kr500 ml 67,90 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris