Citronfromage

Citronfromage
900 ml

Frost›Is

33,95 kr– 36,95 kr

Billigste pris 33,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi186 kcal
Fedt12 g
heraf mættet fedt7,4 g
Kulhydrat17 g
heraf sukkerarter17 g
Protein2,9 g
Salt0,03 g

Beskrivelse

Citronfromage frommage i 900 ml beholder. Dansk produktion.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i går
    33,95 kr
    900 ml37,72 kr/l
  • SparSidst set i går
    36,95 kr
    900 ml41,06 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i går
    36,95 kr
    900 ml41,06 kr/l

Prishistorik (30 dage)

33 kr34 kr35 kr36 kr37 kr31. aug6. sep12. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Citronfromage 900 ml

Citronfromage (900 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 33,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 36,95 kr — en forskel på 9%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Citronfromage eller udforske flere Frost.