Cirio Tomatpuré
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Italien |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 32 kJ (7 kcal) |
| Fedt | 0,3 g |
| Kulhydrat | 12,7 g |
| heraf sukkerarter | 9,5 g |
| Protein | 3 g |
| Kostfibre | 3 g |
| Salt | 0,5 g |
Beskrivelse
Cirio tomatpuré i dåse, 140 g. Koncentreret tomatpuré til madlavning.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag10,95 kr140 g 78,21 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Cirio Tomatpuré 140 g
Cirio Tomatpuré (140 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 10,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cirio Tomatpuré eller udforske flere Kolonial .