Cirio Hakkede Tomater
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Italien |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 12 kJ (3 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 4,9 g |
| heraf sukkerarter | 3,7 g |
| Protein | 1,1 g |
| Kostfibre | 1,2 g |
| Salt | 0,3 g |
Beskrivelse
Cirio hakkede tomater, 390 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag13,22 kr390 g 33,90 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Cirio Hakkede Tomater 390 g
Cirio Hakkede Tomater (390 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 13,22 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cirio Hakkede Tomater eller udforske flere Kolonial .