Cervera Rabarbermarmelade uden tilsat sukker
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret 🍯 Uden tilsat sukker
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 65 kJ (15 kcal) |
| Fedt | 1,4 g |
| Kulhydrat | 3,7 g |
| heraf sukkerarter | 0,8 g |
| Protein | 0,4 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0,2 g |
Beskrivelse
Cervera rabarbermarmelade uden tilsat sukker i 285 g glas.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag39,95 kr285 g 140,18 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Cervera Rabarbermarmelade uden tilsat sukker 285 g
Cervera Rabarbermarmelade uden tilsat sukker (285 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 39,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cervera Rabarbermarmelade uden tilsat sukker eller udforske flere Kolonial .