Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
GlutenSennep
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 519 kJ (124 kcal) |
| Fedt | 2,1 g |
| Kulhydrat | 22 g |
| heraf sukkerarter | 21 g |
| Protein | 2,2 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,5 g |
Beskrivelse
Cervera hele piccalilly-pickles i 320 g dåse, dansk produktion.
Priser i dag (3 butikker)
-
Meny Sidst set i dag40,79 kr320 g 127,47 kr/kg -
Spar Sidst set i dag44,95 kr320 g 140,47 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag49,95 kr320 g 156,09 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris