Casa Italia Pizzamel øko
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺 Europæisk ejerskab
Økologisk (EU)
| Oprindelse | Italien |
Allergener
Gluten
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1485 kJ (350 kcal) |
| Fedt | 1,4 g |
| Kulhydrat | 72 g |
| heraf sukkerarter | 0,7 g |
| Protein | 11 g |
| Kostfibre | 2,8 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Casa Italia økologisk pizzamel tipo 00. 1 kg pose til pizzadej.
Priser i dag (3 butikker)
-
BilkaToGo Sidst set i dag21,95 kr1 kg 21,95 kr/kg -
Føtex Sidst set i dag21,95 kr1 kg 21,95 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag21,95 kr1 kg 21,95 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Casa Italia Pizzamel øko 1 kg
Casa Italia Pizzamel øko fra Casa Italia (1 kg) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 21,95 kr hos BilkaToGo .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Casa Italia Pizzamel øko eller udforske flere Kolonial .