Cantu Stylingcreme med sheasmør

Cantu Stylingcreme med sheasmør
355 ml

Personlig pleje›Hårprodukter

69,00 kr

Billigste pris 69,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Stylingcreme fra Cantu med sheasmør til krøllet hår i 355 ml. Hårpleje og styling.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    69,00 kr
    355 ml194,37 kr/l
  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    69,00 kr
    355 ml194,37 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 15. oktoberSidst set i dag
    69,00 kr
    355 ml194,37 kr/l

Prishistorik (30 dage)

69 kr70 kr71 kr72 kr73 kr74 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Cantu Stylingcreme med sheasmør 355 ml

Cantu Stylingcreme med sheasmør fra Cantu (355 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 69,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cantu Stylingcreme med sheasmør eller udforske flere Personlig pleje.