Cantu Style Wave Whip Krøllecreme Sheasmør

Cantu Style Wave Whip Krøllecreme Sheasmør
248 ml

Personlig pleje›Hårprodukter

69,00 kr

Billigste pris 69,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Cantu Style Wave Whip krøllecreme med sheasmør til krøllet hår.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    69,00 kr
    248 ml278,23 kr/l
  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    69,00 kr
    248 ml278,23 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 15. oktoberSidst set i dag
    69,00 kr
    248 ml278,23 kr/l

Prishistorik (30 dage)

69 kr70 kr71 kr72 kr73 kr74 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Cantu Style Wave Whip Krøllecreme Sheasmør 248 ml

Cantu Style Wave Whip Krøllecreme Sheasmør fra Cantu (248 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 69,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cantu Style Wave Whip Krøllecreme Sheasmør eller udforske flere Personlig pleje.