Brit Vådfoder med kalkun i sovs

Brit Vådfoder med kalkun i sovs
85 g

Dyremad›Katte

8,52 kr

Billigste pris 8,52 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Vådfoder til katte med kalkun i sovs fra Brit, 85 gram.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    8,52 kr
    85 g100,24 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    8,52 kr
    85 g100,24 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    8,52 kr
    85 g100,24 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

2 kr4 kr6 kr8 kr10 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Brit Vådfoder med kalkun i sovs 85 g

Brit Vådfoder med kalkun i sovs fra Brit (85 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 8,52 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Brit Vådfoder med kalkun i sovs eller udforske flere Dyremad.