Brit vådfoder m. kalkun og lam

Brit vådfoder m. kalkun og lam
200 g

Dyremad›Katte

21,00 kr

Billigste pris 21,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Brit vådfoder til hunde med kalkun og lam. 200 g pose.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    21,00 kr
    200 g105,00 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    21,00 kr
    200 g105,00 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    21,00 kr
    200 g105,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

21 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Brit vådfoder m. kalkun og lam 200 g

Brit vådfoder m. kalkun og lam fra Brit (200 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 21,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Brit vådfoder m. kalkun og lam eller udforske flere Dyremad.