Bies Blossom Meadow Body Mist

Bies Blossom Meadow Body Mist
200 ml

Personlig pleje›Kropspleje

24,00 kr– 29,00 kr

Billigste pris 24,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Bies Blossom Meadow Body Mist i 200 ml sprayflaske. Kropsspray med blomsterduft.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    24,00 kr
    200 ml120,00 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    24,00 kr
    200 ml120,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    29,00 kr
    200 ml145,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

20 kr22 kr24 kr26 kr28 kr30 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Bies Blossom Meadow Body Mist 200 ml

Bies Blossom Meadow Body Mist fra Bies (200 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,00 kr hos BilkaToGo, mens prisen er højest hos Føtex til 29,00 kr — en forskel på 21%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Bies Blossom Meadow Body Mist eller udforske flere Personlig pleje.