Bies Blossom Garden Eau de Parfum

Bies Blossom Garden Eau de Parfum
100 ml

Personlig pleje›Kropspleje

53,40 kr– 64,95 kr

Billigste pris 53,40 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Bies Blossom Garden eau de parfum i 100 ml. Blomsterorienteret parfume.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    53,40 kr
    100 ml534,00 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    53,40 kr
    100 ml534,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    64,95 kr
    100 ml649,50 kr/l

Prishistorik (30 dage)

45 kr50 kr55 kr60 kr65 kr70 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Bies Blossom Garden Eau de Parfum 100 ml

Bies Blossom Garden Eau de Parfum fra Bies (100 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 53,40 kr hos BilkaToGo, mens prisen er højest hos Føtex til 64,95 kr — en forskel på 22%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Bies Blossom Garden Eau de Parfum eller udforske flere Personlig pleje.