Best Friend Tyggestænger m. oksesmag M

Best Friend Tyggestænger m. oksesmag M
325 g

Dyremad›Hunde

65,00 kr– 73,75 kr

Billigste pris 65,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Best Friend hundesnacks tyggestænger med oksesmag, størrelse M, 325 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    65,00 kr
    325 g200,00 kr/kg
  • BilkaTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    65,00 kr
    325 g200,00 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    73,75 kr
    325 g226,92 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

64 kr66 kr68 kr70 kr72 kr74 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Best Friend Tyggestænger m. oksesmag M 325 g

Best Friend Tyggestænger m. oksesmag M fra Best Friend (325 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 65,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Føtex til 73,75 kr — en forskel på 13%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Best Friend Tyggestænger m. oksesmag M eller udforske flere Dyremad.