Best Friend Tyggeruller S med kylling og gulerødder

Best Friend Tyggeruller S med kylling og gulerødder
160 g

Dyremad›Hunde

45,40 kr– 47,50 kr

Billigste pris 45,40 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Best Friend tyggeruller størrelse S med kylling og gulerødder. Indhold: 160 g.

Priser i dag (5 butikker)

  • MenySidst set i går
    45,40 kr
    160 g283,75 kr/kg
  • SparSidst set i går
    45,95 kr
    160 g287,19 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i går
    47,50 kr
    160 g296,88 kr/kg
  • FøtexSidst set i går
    47,50 kr
    160 g296,88 kr/kg
  • BilkaSidst set i går
    47,50 kr
    160 g296,88 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

35 kr40 kr45 kr50 kr31. aug6. sep12. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Best Friend Tyggeruller S med kylling og gulerødder 160 g

Best Friend Tyggeruller S med kylling og gulerødder fra Best Friend (160 g) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 45,40 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Bilka til 47,50 kr — en forskel på 5%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Best Friend Tyggeruller S med kylling og gulerødder eller udforske flere Dyremad.