Best Friend tyggeruller S med kylling

Best Friend tyggeruller S med kylling
180 g

Dyremad›Hunde

47,50 kr

Billigste pris 47,50 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Best Friend tyggeruller størrelse S med kyllingesmag, 180 g. Hundesnack.

Priser i dag (4 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    47,50 kr
    180 g263,89 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    47,50 kr
    180 g263,89 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    47,50 kr
    180 g263,89 kr/kg
  • Tidligere priser
  • MenySidst set 6 dage siden
    44,95 kr
    1,3 kg35,67 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

35 kr40 kr45 kr50 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Best Friend tyggeruller S med kylling 180 g

Best Friend tyggeruller S med kylling fra Best Friend (180 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 47,50 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Best Friend tyggeruller S med kylling eller udforske flere Dyremad.