Best Friend Tyggeruller M m. kylling

Best Friend Tyggeruller M m. kylling
120 g

Dyremad›Hunde

35,00 kr

Billigste pris 35,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Best Friend tyggeruller med kylling. 120 g hundefoder.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    35,00 kr
    120 g291,67 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    35,00 kr
    120 g291,67 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    35,00 kr
    120 g291,67 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

26 kr28 kr30 kr32 kr34 kr36 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Best Friend Tyggeruller M m. kylling 120 g

Best Friend Tyggeruller M m. kylling fra Best Friend (120 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 35,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Best Friend Tyggeruller M m. kylling eller udforske flere Dyremad.