Best Friend Tyggeruller M and og gulerødder

Best Friend Tyggeruller M and og gulerødder
160 g

Dyremad›Hunde

47,50 kr

Billigste pris 47,50 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Best Friend tyggeruller størrelse M med and og gulerødder i 160 g pakning.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    47,50 kr
    160 g296,88 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    47,50 kr
    160 g296,88 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    47,50 kr
    160 g296,88 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

46 kr46 kr47 kr47 kr48 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Best Friend Tyggeruller M and og gulerødder 160 g

Best Friend Tyggeruller M and og gulerødder fra Best Friend (160 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 47,50 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Best Friend Tyggeruller M and og gulerødder eller udforske flere Dyremad.