Best Friend Tyggepinde S m. kylling og gulerødder

Best Friend Tyggepinde S m. kylling og gulerødder
160 g

Dyremad›Hunde

44,95 kr– 47,50 kr

Billigste pris 44,95 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Best Friend tyggepinde til hunde i størrelse S med kylling og gulerødder, 160 g.

Priser i dag (4 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    44,95 kr
    160 g280,94 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    44,95 kr
    2,9 kg15,61 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    47,50 kr
    160 g296,88 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    47,50 kr
    160 g296,88 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

35 kr40 kr45 kr50 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Best Friend Tyggepinde S m. kylling og gulerødder 160 g

Best Friend Tyggepinde S m. kylling og gulerødder fra Best Friend (160 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 44,95 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 47,50 kr — en forskel på 6%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Best Friend Tyggepinde S m. kylling og gulerødder eller udforske flere Dyremad.