Ben & Jerry's Plantebaseret Is Karamel Cookie Dough

Ben & Jerry's Plantebaseret Is Karamel Cookie Dough
465 ml

Frost›Is

39,00 kr– 69,95 kr

Billigste pris 39,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Fairtrade

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1062 kJ (255 kcal)
Fedt11 g
heraf mættet fedt7,5 g
Kulhydrat37 g
heraf sukkerarter22 g
Protein1,7 g
Salt0,15 g

Beskrivelse

Ben & Jerry's plantebaseret is med karamel og cookie dough. 465 ml.

Priser i dag (4 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    39,00 kr
    465 ml83,87 kr/l
  • SparSidst set i dag
    54,95 kr
    465 ml118,17 kr/l
  • MenySidst set i dag
    69,95 kr
    465 ml150,43 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    69,95 kr
    465 ml150,43 kr/l

Prishistorik (30 dage)

30 kr40 kr50 kr60 kr70 kr80 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Ben & Jerry's Plantebaseret Is Karamel Cookie Dough 465 ml

Ben & Jerry's Plantebaseret Is Karamel Cookie Dough fra Ben & Jerry's (465 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 39,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Min Købmand til 69,95 kr — en forskel på 79%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Ben & Jerry's Plantebaseret Is Karamel Cookie Dough eller udforske flere Frost.