Ben & Jerry's Dulce De-Lish

Ben & Jerry's Dulce De-Lish
427 ml

Frost›Is

39,00 kr– 69,95 kr

Billigste pris 39,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Fairtrade

Allergener

ÆgGlutenMælkNødderSoja

Næringsindhold pr. 100 g

Energi904 kJ (216 kcal)
Fedt11 g
heraf mættet fedt7,9 g
Kulhydrat25 g
heraf sukkerarter21 g
Protein2,7 g
Salt0,32 g

Beskrivelse

Ben & Jerry's Dulce De-Lish flødeis med saltkaramel og chokolade, 427 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i går
    39,00 kr
    427 ml91,33 kr/l
  • MenySidst set i går
    69,95 kr
    427 ml163,82 kr/l
  • SparSidst set i går
    69,95 kr
    427 ml163,82 kr/l

Prishistorik (30 dage)

30 kr40 kr50 kr60 kr70 kr80 kr31. aug6. sep12. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Ben & Jerry's Dulce De-Lish 427 ml

Ben & Jerry's Dulce De-Lish fra Ben & Jerry's (427 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 39,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Spar til 69,95 kr — en forskel på 79%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Ben & Jerry's Dulce De-Lish eller udforske flere Frost.