Produkt Detaljer
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
ÆgGlutenMælkNødderJordnødder
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 202 kJ (48 kcal) |
| Fedt | 1,9 g |
| Kulhydrat | 7,2 g |
| heraf sukkerarter | 3,2 g |
| Protein | 5,3 g |
| Kostfibre | 2,6 g |
| Salt | 4,6 g |
Beskrivelse
Bakkegårdens brunkager. 400 g. Dansk produkt.
Priser i dag (2 butikker)
-
Meny Sidst set i dag16,00 kr400 g 40,00 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag16,95 kr400 g 42,38 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris