Produkt Detaljer
| Oprindelse | Peru |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Hvide asparges fra Peru, Klasse 1. 250 g.
Priser i dag (2 butikker)
-
Meny Sidst set i dag25,00 kr250 g 100,00 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag28,00 kr250 g 112,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris