Produkt Detaljer
| Oprindelse | Spanien |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Friske grønne asparges, 250 g bundt.
Priser i dag (3 butikker)
-
Meny Sidst set i dag16,00 kr250 g 64,00 kr/kg -
Spar Sidst set i dag22,95 kr250 g 91,80 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag25,00 kr250 g 100,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris