Produkt Detaljer
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 754 kJ (180 kcal) |
| Fedt | 12 g |
| Kulhydrat | 0,6 g |
| heraf sukkerarter | 0,5 g |
| Protein | 18 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0,8 g |
Beskrivelse
Andebryst tilberedt sous vide i 150 g pakke.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag36,50 kr150 g 243,33 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris