Produkt Detaljer
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 790 kJ (189 kcal) |
| Fedt | 12 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 20 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,5 g |
Beskrivelse
Andebryst tilberedt sous vide. 175 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag59,95 kr175 g 342,57 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris