Anarkist Christmas Ale

Anarkist Christmas Ale
440 ml

Drikkevarerݯl

24,95 kr– 26,95 kr

Billigste pris 24,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseDanmark

Allergener

Gluten

Næringsindhold pr. 100 g

Energi24 kJ (6 kcal)

Beskrivelse

Anarkist Christmas Ale julØl, 44 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    24,95 kr
    440 ml56,70 kr/l
  • Nemlig(AI-matchet produkt)4 for 100,00 kr · 25,00 kr/stk · spar 7,80 krSidst set i dag
    26,95 kr
    440 ml61,25 kr/l
  • Tidligere priser
  • BilkaToGoSidst set 6 dage siden
    25,00 kr
    440 ml56,82 kr/l

Prishistorik (30 dage)

25 kr25 kr26 kr26 kr27 kr27 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Anarkist Christmas Ale 440 ml

Anarkist Christmas Ale fra Anarkist (440 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Nemlig til 26,95 kr — en forskel på 8%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Anarkist Christmas Ale eller udforske flere Drikkevarer.