Anarkist Alko.Fri Jule-Øl

Anarkist Alko.Fri Jule-Øl
440 ml

Drikkevarerݯl

24,95 kr– 26,95 kr

Billigste pris 24,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🍷Alkoholfri🇪🇺Europæisk ejerskab

Allergener

Gluten

Næringsindhold pr. 100 g

Energi107 kJ (26 kcal)
Fedt0 g
Kulhydrat5,7 g
heraf sukkerarter4 g
Protein0,5 g
Kostfibre0 g
Salt0,2 g

Beskrivelse

Anarkist alkoholfri juløl i 44 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    24,95 kr
    440 ml56,70 kr/l
  • Nemlig(AI-matchet produkt)4 for 100,00 kr · 25,00 kr/stk · spar 7,80 krSidst set i dag
    26,95 kr
    440 ml61,25 kr/l
  • Tidligere priser
  • BilkaToGoSidst set 6 dage siden
    25,00 kr
    440 ml56,82 kr/l

Prishistorik (30 dage)

25 kr25 kr26 kr26 kr27 kr27 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Anarkist Alko.Fri Jule-Øl 440 ml

Anarkist Alko.Fri Jule-Øl fra Anarkist (440 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Nemlig til 26,95 kr — en forskel på 8%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Anarkist Alko.Fri Jule-Øl eller udforske flere Drikkevarer.