Anarkist American Easy alkoholfri 0,5%

Anarkist American Easy alkoholfri 0,5%
440 ml

Drikkevarerݯl

24,95 kr– 28,75 kr

Billigste pris 24,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🍷Alkoholfri🇪🇺Europæisk ejerskab

Allergener

Gluten

Næringsindhold pr. 100 g

Energi107 kJ (26 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat5,5 g
heraf sukkerarter4,2 g
Protein0,2 g
Salt0 g

Beskrivelse

Anarkist American Easy øl alkoholfri med 0,5% alkohol. 44 cl flaske.

Priser i dag (4 butikker)

  • Meny5 for 100,00 kr · 20,00 kr/stk · spar 24,75 krSidst set i dag
    24,95 kr
    440 ml56,70 kr/l
  • BilkaToGo2 for 40,00 kr · 20,00 kr/stk · spar 14,50 krSidst set i dag
    27,25 kr
    440 ml61,93 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    27,50 kr
    440 ml62,50 kr/l
  • Nemlig(AI-matchet produkt)4 for 100,00 kr · 25,00 kr/stk · spar 15,00 krSidst set i dag
    28,75 kr
    440 ml65,34 kr/l

Prishistorik (30 dage)

24 kr25 kr26 kr27 kr28 kr29 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Anarkist American Easy alkoholfri 0,5% 440 ml

Anarkist American Easy alkoholfri 0,5% fra Anarkist (440 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Nemlig til 28,75 kr — en forskel på 15%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Anarkist American Easy alkoholfri 0,5% eller udforske flere Drikkevarer.