Amo Fuldkornshvedemel
Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 340 kcal |
| Fedt | 2,5 g |
| heraf mættet fedt | 0,3 g |
| Kulhydrat | 62 g |
| heraf sukkerarter | 0,5 g |
| Protein | 10 g |
| Kostfibre | 12 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Fuldkornshvedemel fra Amo. 1 kg mel fra Danmark til bagning og madlavning.
Priser i dag (1 butik)
Vis grænsehandel-
Meny Sidst set i dag18,50 kr1 kg 18,50 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Amo Fuldkornshvedemel 1 kg
Amo Fuldkornshvedemel (1 kg) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 18,50 kr hos Meny .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Amo Fuldkornshvedemel eller udforske flere Kolonial .