Amo Cookies m. Chokoladestykker

Amo Cookies m. Chokoladestykker
300 g

Slik & snacks›Chokolade

29,95 kr– 34,95 kr

Billigste pris 29,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1683 kJ (398 kcal)
Fedt7,3 g
heraf mættet fedt3,8 g
Kulhydrat77 g
heraf sukkerarter52 g
Protein5,7 g
Kostfibre2,4 g
Salt1,2 g

Beskrivelse

Amo blonde cookies med chokoladestykker i pakke á 300 g.

Priser i dag (4 butikker)

  • SparSidst set i dag
    29,95 kr
    300 g99,83 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    30,50 kr
    300 g101,67 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    34,95 kr
    300 g116,50 kr/kg
  • Tidligere priser
  • Rema 1000Sidst set 4 dage siden
    25,00 kr
    300 g83,33 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

24 kr26 kr28 kr30 kr32 kr34 kr36 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Amo Cookies m. Chokoladestykker 300 g

Amo Cookies m. Chokoladestykker fra Amo (300 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Meny til 34,95 kr — en forskel på 17%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Amo Cookies m. Chokoladestykker eller udforske flere Slik & snacks.