Amo Chokoladetærte med chokoladecreme

Amo Chokoladetærte med chokoladecreme
450 g

Brød & kager›Kager

37,50 kr– 39,95 kr

Billigste pris 37,50 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1600 kJ (380 kcal)
Fedt19 g
heraf mættet fedt8 g
Kulhydrat47 g
heraf sukkerarter34 g
Protein4,8 g
Kostfibre1,6 g
Salt0,4 g

Beskrivelse

Amo chokoladetærte med chokoladecreme, 450 g.

Priser i dag (5 butikker)

  • MenySidst set i dag
    37,50 kr
    450 g83,33 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    39,50 kr
    450 g87,78 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    39,95 kr
    450 g88,78 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    39,95 kr
    450 g88,78 kr/kg
  • Tidligere priser
  • Rema 1000Sidst set 3 dage siden
    25,00 kr
    450 g55,56 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

25 kr30 kr35 kr40 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Amo Chokoladetærte med chokoladecreme 450 g

Amo Chokoladetærte med chokoladecreme fra Amo (450 g) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 37,50 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 39,95 kr — en forskel på 7%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Amo Chokoladetærte med chokoladecreme eller udforske flere Brød & kager.