A.B. Mini Marcipanbrød

A.B. Mini Marcipanbrød
285 g

Brød & kager›Kager

74,99 kr– 137,99 kr

Billigste pris 74,99 kr hos Fakta Tyskland — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi525 kcal
Fedt32 g
Kulhydrat46 g
Protein9,3 g

Beskrivelse

A.B. marcipanbrød mini udgave. 285 g.

Priser i dag (3 butikker)

Vis grænsehandel
  • Fakta TysklandSidst set i dag
    74,99 kr
    285 g263,12 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    124,95 kr
    285 g438,42 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    137,99 kr
    285 g484,18 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

60 kr80 kr100 kr120 kr140 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af A.B. Mini Marcipanbrød 285 g

A.B. Mini Marcipanbrød (285 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 74,99 kr hos Fakta Tyskland , mens prisen er højest hos Spar til 137,99 kr — en forskel på 84%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe A.B. Mini Marcipanbrød eller udforske flere Brød & kager.