Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺 Europæisk ejerskab
| Oprindelse | Ukraine |
Allergener
GlutenSoja
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 151 kJ (36 kcal) |
| Fedt | 3,1 g |
| Kulhydrat | 7,2 g |
| heraf sukkerarter | 2,4 g |
| Protein | 7,7 g |
| Kostfibre | 4,8 g |
| Salt | 0,8 g |
Beskrivelse
7-Morgen morgenmadsfrokost med crunchy loops. 500 g pakke.
Priser i dag (5 butikker)
-
BilkaToGo Sidst set i dag28,00 kr500 g 56,00 kr/kg -
Føtex Sidst set i dag29,95 kr500 g 59,90 kr/kg -
Meny Sidst set i dag29,95 kr500 g 59,90 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag29,95 kr500 g 59,90 kr/kg -
Spar Sidst set i dag32,95 kr500 g 65,90 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris